Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ay336749/znatok.in.ua/www/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17
Отзывы Киев ул.Здолбуновская 9-Б Знаток
Warning: A non-numeric value encountered in /home/ay336749/znatok.in.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837
ПОСТ ВДЯЧНОСТІ
(раптом комусь теж допоможе)
Дивлюсь на свої поодинокі пости в ФБ і іноді думаю, що я асоціальна. А все тому, що… ніколи (наголос на і).
А «нІколи», тому що я постійно в соціумі (smiley)
Я із тих людей, хто любить планувати. Мені спокійно і затишно, коли все розписано і я знаю, що буде далі. Водночас люблю і спонтанність, сюрпризи, пригоди… але щоб так)
Не день, а квест! просто цунамі на порожньому місці: телефоний дзвінок із звісткою, що моя декларація «не пройшла», за півтори години до кінця робочого дня податкової інспекції. Ааааааа! А вчора останній день подачі документів.
Далі ж штрафи. Ну спасибі, що хоч так, що повідомили не 10-го.
Звичайно, я здивована. Бо все було здано заздалегідь. Але, як виявилося, не все правильно заповнено. Бо! Деяку інформацію працівники служби просто НЕ договорюють. А філологу, звісно, самотужки не осягнути. І ось в такій халепі опинитися не те, що неприємно. Слів замало. Бо ж, звертаючись до похмурих тіточок у віконцях інспекції, я лише бачила, як жмуть плечами: «Не знаємо. Ось зразки висять. Читайте! Заповняйте!»
Упс! Так навіщо тоді там сидіти, якщо ніхто не може дати якусь однозначну відповідь?
Провівши у податковій 4 години (минулий Чт), я думала, що розібралася. Здала декларацію і спокійно собі жила до 15:10 вчорашнього дня.
«Наше завдання вас повідомити. Ваш звіт не пройшов», — сказали на іншому кінці. І далі, звичайно, у мене шок і паніка. Бо за 2 години встигнути щось змінити просто нереально.
Ох! Ці реформи. В освіті, в медицині. А в податковій? Окрема тема(((  Кажуть мудрі люди, що у вихованні дітей мають бути рамки, тоді вони почуваються в безпеці. Як громадянка, я теж хочу почуватися в безпеці і мати «рамки», а не хитку систему… яка тільки пожирає податки.
Після кількох хвилин панівної атаки мені згадався пост, який «блимнув» повз мене на днях у ФБ: нагадування Олена Крук берегти свій час, гроші і нерви, про допомогу у звітності ФОПам. Ясно, що почала телефонувати відразу їм.
І ще досі не можу повірити в те, як професійно і швидко «розрулили» проблемну для мене ситуацію. Це просто крута команда! Спасибі за хеппі-енд вчорашнього дня!
Уже записалася на консультацію. Буду вчитися.
P.S. Спасибі моїм учням, які з розумінням поставилися до відміни занять. І моєму чоловікові, який вболівав за мій квест…. Ех! Добре, що все позаду!
так, і я повірила в силу ФБ 
.
Пост із кількох рядків, що промайнув повз, мені вчора дуже допоміг))))))))))))))

Leave a Reply

znatok
Share on Pinterest